Швеція профінансує виробництво українських далекобійних дронів
Уряд Швеції профінансує виробництво українських далекобійних дронів за "данською моделлю".
Уряд Швеції профінансує виробництво українських далекобійних дронів за "данською моделлю".
Українські виробники вперше брали участь у серії міжнародних тендерів, що складалися з двох лотів: на виробництво вдосконалених FPV-дронів з автономними функціями й стійким зв'язком, а також дронів-перехоплювачів.
Дрон Buntar-1 вже працює в реальних бойових умовах на Харківському напрямку.
Від початку запровадження експериментального проєкту сертифікації шкіл пілотів БПЛА, який стартував на початку жовтня, Міністерство оборони України видало сертифікати 33 школам.
Німеччина підготувала для України новий пакет військової допомоги, який включає сотні дронів.
Додаткове фінансування виділять уряди Великої Британії, Німеччини, Канади та Люксембургу на розробку та закупівлю ударних та розвідувальних дронів для України.
Німеччина передасть Україні 4000 сучасних ударних безпілотників, розроблених компанією Helsing.
Міністерство оборони України кодифікувало та допустило до використання у підрозділах Сил оборони FPV-комплекс "Вихор".
Українські військові почали частіше застосовувати на полі бою ударні безпілотники, які здатні протидіяти засобам радіоелектронної боротьби.
Декілька нових моделей безпілотників будуть долучені до програми Пентагону Replicator, яка має метою розгортання дешевих автономних систем, і серед них принаймні один вже використовується в Україні.
Представники Збройних Сил України взяли участь у презентації та льотних випробуваннях "українського Мавіка".
Фонд "Повернись Живим" передав підрозділу "Ахіллес" 75 дронів-перехоплювачів, які будуть працювати по повітряних цілях в руках досвідчених пілотів.
Сили безпілотних систем провели у Києві рекрутинг-захід, який об’єднав цивільних з командою Сил, надавши змогу глибше зрозуміти діяльність нового роду сил та перспективи служби в лавах СБС.
У закритому модулі Prozorro проводиться тендер на 10 000 дронів із донаведенням.
Безпілотники V-BAT, які розробляє каліфорнійський стартап Shield AI, демонструють гарні результати роботи в середовищі з сильними радіотехнічними завадами в Україні.
Більш ніж 10 приватних шкіл БпЛА пройшли сертифікацію за жовтень.
Українська компанія «Вінницькі бджоли» повідомила, що їхній безпілотний крило-перехоплювач VB140 Flamingo нещодавно завершив міжвідомчі тестування.
Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості разом з Brave1, Міноборони, Мінцифрою, Генштабом, Нацгвардією провели демонстраційні випробування нових українських розробок - роїв дронів та керованих боєприпасів.
343 ударних БПЛА "Дартс" передав Благодійний Фонд Сергія Притули військовим завдяки донатам в рамках збору "В Яблучко".
Уряд включив Командування СБС до переліку державних замовників безпілотників та засобів радіоелектронної боротьби, які закуповуються через Міноборони та Держспецзв’язку.